top of page
TSK PERSONELLERİ EĞİTİMİ
Firmamız Noter Onaylı Çıkarıp ve Türkiye’de verebilen iki kurumdan biridir.
 • Üniversite Onaylı VIP Yakın Koruma Belgesi ( E-Devlette Sorgulayabilmek için )

 • Fedarasyon Onaylı VIP Yakın Koruma Belgesi ( İç İşleri Bakanlığına Bağlı Olarak verebilmek için )

 • Noter Onaylı VIP Yakın Koruma Belgesi ( Bu Belgeler Gerçektir Yurt içi Yurt Dışı Kullanılabilir diye )

 1. Yakın Koruma Belgelerimizin Profesyonelleşme adına içerisinde Sertifika ve Kimlik Sayınızı Arttırıcak Paketleri Bulunmaktadır. Almak İstediğiniz Paketi Seçip Sizler İçin Belirlenmiş Danışmanımızı arayarak En uygun Fiyatlar ile sahip olabilirsiniz Ana Sayfamızda Hangi Paketlerin Bulunduğu Mevcut Olarak Belirlenmiştir ana sayfamızı ziyaret ederek paket seçebilirisniz.

 2. Yakın Koruma Fedarasyonu

Fedarasyonlar Valiliğe Bağlı Olarak Kurulan Kuruluşlardır ( UPYKYSF ) E-devlet Üzerinden Yakın Koruma Fedarasyonumuzu Belge Almadan Önce Sorgulayabilirsiniz. Fedarasyonumuzun Kuruluş Amaçları Doğrultusunda VIP Yakın Koruma İleri Seviye Eğitim vermek ve Yakın Savunma Eğitimleri vermek adına yürürlüğe  2023 yılları başlangıcında resmi olarak girmiştir.
Yakın Koruma Hocalarımızı  ben antronörüm diyen sokaktaki herkes gibi değil Türkiye’de ilk 3 de Yakın Savunma veya Yakın Dövüşlerden birisini Kazanmış Hocalardan Seçiyoruz adaylarımıza Türkiye Şampiyonları tarafından Eğitimler verdiriyoruz.
 1. Fedarasyon Nasıl Sorgulanır?

 • Fedarasyonlar 3 Adımda Gerçekten varmı Yokmu Diye Sorgulayabilirsiniz.

 • E-Devlette Giriş Yapın.

 • E-Devlette Arama Motoruna Dernek Sorgulama Diyin

 • E-devlette Sorgulamak İstediğiniz Fedarasyonun ismini yazın.

 • Ör: Uluslararası Profesyonel VIP Yakın Koruma ve Yakın Savunma Fedarasyonu

 • Karşınıza fedarsyon varmı yokmu diye seçenek çıkacaktır veya kaç adet varsa sayısı ile görünecektir.

 1. Yakın Koruma Ne İş Yapar? Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Kişi ya da kurum tarafından verilen görevler doğrultusunda belirli bir kişiyi, objeyi ya da kurumu potansiyel tehlikelere karşı koruma görevi, bu işi yapmak isteyenlerin başlıca sorumluluğudur. Yüksek refleks, dayanıklılık ve altıncı his gerektiren bu iş, aynı zamanda hayati risk içeren görevler arasında yer alan bir meslek koludur. Koruma olmaya karar verenlerin, zorlu arazilerde ya da savaş ortamlarında veya gergin kalabalıklarda sakinliğe sahip olmaları ve korudukları kişiye gelebilecek tüm tehlikelere göğüs germeleri gerekmektedir.
 1. Nasıl Yakın Koruma Olunur?

Yakın Koruma Olmak isteyen adaylarımız, Yakın Koruma Eğitimlerini Uygulamalı Olarak yakın koruma okullarından veya spor külüplerinden profesyonel bir yakın savunma eğitimi alarak, Poligonlarda silah atış eğitimlerine katılıp başarı ile geçerek yakın koruma olabilirler. Yakın Koruma eğitimlerini Askeriyede olup veya özel güvenlik kimlik kartı mevcut olan adaylarımız online eğitim ile eksik kalan eğitimlerinin temelini alabilir ve kurumuımuza başvuru yaptığı zaman yakın savunma eğitimlerini bulundukları ilde fedarasyona bağlı olarak veren kurumlara yönlendirerek eğitimlerini tamamlayabilirler.
Yakın koruma olacak adayların boy kilo endex şartları 5188 sayılı özel güvenlik kanunu çerçevesi içerisinde belirtilmiştir.

✅️ İleri Seviye VIP Yakın Koruma Belgeleri
- VIP Yakın Koruma İleri Seviye 4 dür.
✳️ Yakın Koruma Belgesi 3 Sertifikadan Oluşmaktadır ve 1 adet Kimliği Vardır Paketler ile Sertifika ve Kimlik Sayınızı  arttırabilirsiniz
- Noter Onaylı Yakın Koruma Belgesi.
- Sabotaj ve Saldırılara Karşı Müdahale.
- Yakın Savunma Defance Anti Terror Kıdemli Egitmenlik.
✳️ Bu Belgeler İle Holding, AVM, Hava Limanlarında ve ÖGG Personeli Gibi Personeller Vardiya Amiri, Müdür veya Koruma Amiri Olabilmesi için Profesyonel Bir CV Hazırlamak zorunda Bizde Sizler için Piyasada Değeri Çok Yüksek Belgelerin Orjinallerini Direk Sizlere Veriyoruz Uygun Fiyat Seçenekleri ile.
- Yakın Koruma Belgeleriniz Bu Belge Gerçektir ve Uluslar Arası Geçerlidir diye Noter Onaylı Değilse Dikkat edin.
-Kursiyerlerimizi başlangıçtan başlatmayıp direk ileri seviye veriyoruz.

🚩 Firmamızın Kendi Bünyesine Bağlı iç işleri Bakanlığına Bağlı Yakın Savunma Fedarasyonu vardır.
🚩 Yakın Koruma Belgelerimizi 3 Sertifika Olarak verebilen Türkiye’deki Tek Firmayız.
🚩 Yakın Koruma Belgemizin 1.si Üniversite Onaylı Olan Sertifikamız.
🚩 Yakın Koruma Belgemizin 2.si İç işleri Bakanlığına bağlı Yakın Savunma Fedarasyonu Onaylı Sertifikamız. 01.01.2023 Tarihinden sonra hediye olarak gelecektir.
🚩 Yakın Koruma Belgemizin 3.sü Noter Onaylı Olan Sertifikamızdır.
🚩 Kimliklerimiz Özel Tasarımdır. Özel Barkotludur Doğrudan Kursiyerin E-Devlettine Yönlendirerek açılmaktadır.
 1. 🚩 Eğitimlerimizin Hem Online Hemde Fedarasyonumuza Bağlı Ankara ve Ağrıda Türkiye Şampiyonlarından Oluşan Eğitim okulları vardır.

bottom of page