top of page
ISO EĞİTİMLERİ


- Paket içerisinden seçeceğiniz sertifika ve kimlik sayısına göre fiyatlar belirlenmektedir. Paketlerimiz tek alımlara göre fiyatları çok uygun tutulmuştur. Ne kadar fazla sertifikanız olursa okadar fazla profesyonel CV ye sahip olabilirsiniz. İş Başvurularında diğer adaylardan daha profesyonel olup 1 adım önde başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki mesleğe ve sertifikalara ulaşmak bir telefon kadar yakın.

- Yapmış olduğunuz mesleği üniversite onaylı sertifika ve sertifika kimlikleri uygun fiyatlara profesyonel eğitimler ile belgelendirebilir ve iş başvurularında diğer kursiyerlerden önde başlayabilirsiniz. İş yerlerinizde çerçeveletip duvara asarak şık bir görünüm sağlayıp gelen müşterilerinize üniversitelerden eğitim aldığınızı kanıtlayabilirsiniz.

ISO Nedir?

ISO  Kuruluşun her anlamıyla faaliyetlerini kayıt altına aldığı kalite yönetim sistemi olarak tanımlanabilir. Faaliyet alanına bakılmaksızın büyük küçük tüm işletmeler ISO Belgesi Sahibi olabilirler.

ISO Faydaları Nedir?

Ürün ve hizmetlerinin kalitesini nasıl artıracağını ve müşterilerin beklentilerini nasıl karşılacağını içeren bir sistemdir.

Yeni iş fırsatları sağlar. Müşteriler ve işletme çevreniz Kalite anlamında tüm süreci sahiplendiğinizi bilirler. Müşteri memnuniyeti artar. Kurumsallaşma yolunda en büyük adımı sağlar.

İşletmenizi uluslararası standartlara taşımış olursunuz.

Hizmet ve Ürün sunduğunuz müşteriler (yurt içi ve dışı özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları) ISO 9001 belgesini görmek isteyeceklerdir.

Her boyuttaki işletme için stratejik bir araç, ISO standartlarının maliyetleri nasıl düşürebileceğini, tüketicilerin memnuniyetini sağladığını, yeni pazarlara erişimi nasıl sağladığını, çevresel performansı nasıl geliştirdiğini ve daha fazlasını Belge Danışmanlık farkıyla öğrenin.

KAMU VE ÖZEL SEKTÖR İHALELERİ ; Gireceğiniz kamu ve özel sektör ihalelerinde bir adım önde olmanızı sağlar.

🚩 İş Güvenliği Uzmanları
🚩 Kendini Egitmen Olarak Geliştirmek isteyen Her sivil Vatandaş
🚩 Mühendisler
🚩 Teknikerler
🚩 İtfaiyeciler
🚩 İtfaiyeci Adayları
🚩 OSGB Çalışanları
🚩 Sivil Vatandaşlar

-Kendilerini Egitmen Olarak Yetistirip Yasal Bir Şekilde Eğitim Verip Vermiş Olduğu Eğitimleri Sertifikalandırmak İsteyen Eğitmenler için Çok Uygun Fiyatlara Kısa Süreliğine Açılmıştır.

-Online Eğitim Avantajı ile Evinizden Telefon veya Tabletten Eğitimlere Katılabilirsiniz.

- Sınavlarınız Onlinedir Telefon veya Tabletten girebilirsiniz.

- Üniversite Onaylı Sertifikalar.

-E-Devlette Sorgulanabilir Sertifikalar.

- Kamu Özel Sektörde Geçerlidir.

- Uluslar Arası Geçerlidir.

-Paket fiyatlarımız Türkiye’de En uygun fiyatlardır.

- Sertifikalarımızın yanında sertifikaların küçültülmüş hali bulunan çalışırken ve iş başvurusuna giderken kredi kartı boyutunda özel barkotlu sertifika kimlikleri hediye edilmektedir.

Daha Detaylı Bilgiler için Kurumumuzu Arayarak veya ofisimizi ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz. Sizler için ayrılmış özel danışmanlarımız sizlere profesyonel bilgilendirme yapıp hizmet verecektir.


ISO 45001 İŞ SAĞIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ 

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ TETİKÇİ EĞİTİMİ

ISO 19011 İÇ TETKİK EĞİTİMİ

bottom of page