top of page
İTFAİYE EĞİTİMİ

İtfaiye Eri Sertifikası

Arama Kurtarma Eğitici Eğitimi

Yangın Eğitici Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitimi

Kapalı Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitici Eğitimi

Acil Durum Kriz Yönetimi Eğitici Eğitimi


-Paket içerisinden seçeceğiniz sertifika ve kimlik sayısına göre fiyatlar belirlenmektedir. Paketlerimiz tek alımlara göre fiyatları çok uygun tutulmuştur. Ne kadar fazla sertifikanız olursa okadar fazla profesyonel CV ye sahip olabilirsiniz. İş Başvurularında diğer adaylardan daha profesyonel olup 1 adım önde başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki mesleğe ve sertifikalara ulaşmak bir telefon kadar yakın.

-Yapmış olduğunuz mesleği üniversite onaylı sertifika ve sertifika kimlikleri uygun fiyatlara profesyonel eğitimler ile belgelendirebilir ve iş başvurularında diğer kursiyerlerden önde başlayabilirsiniz. İş yerlerinizde çerçeveletip duvara asarak şık bir görünüm sağlayıp gelen müşterilerinize üniversitelerden eğitim aldığınızı kanıtlayabilirsiniz.

- Online Eğitim Avantajı ile Evinizden Telefon veya Tabletten Eğitimlere Katılabilirsiniz.

- Sınavlarınız Onlinedir Telefon veya Tabletten girebilirsiniz.

- Üniversite Onaylı Sertifikalar.

-E-Devlette Sorgulanabilir Sertifikalar.

-Kamu Özel Sektörde Geçerlidir.

-Uluslar Arası Geçerlidir.

-Paket fiyatlarımız Türkiye’de En uygun fiyatlardır.

- Sertifikalarımızın yanında sertifikaların küçültülmüş hali bulunan çalışırken ve iş başvurusuna giderken kredi kartı boyutunda özel barkotlu sertifika kimlikleri hediye edilmektedir.

Daha Detaylı Bilgiler için Kurumumuzu Arayarak veya ofisimizi ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz. Sizler için ayrılmış özel danışmanlarımız sizlere profesyonel bilgilendirme yapıp hizmet verecektir.

bottom of page